Wykonujemy:

Wykonujemy:
* drzwi ze szkła hartowanego
* zabudowy szklane
* kabiny prysznicowe
* wypełnienia balustrad i daszków
* lustra
* okładziny ścian kuchennych
* wypełnienia drzwi i frontów

Obróbka mechaniczna:
* cięcie szkła
* szlifowanie prostoliniowe i krzywoliniowe
* fazowanie prostoliniowe i krzywoliniowe
* hartowanie szkła płaskiego
* wiercenie otworów
* klejenie UV (szkło-szkło, szkło-metal)

Ponadto posiadamy w ofercie:
* szklenie okien i drzwi
* montaż drzwi i zabudów szklanych
* montaż luster i innych elementów szklanych
* szkło kominkowe
* szkło ornamentowe
* szkło lakierowane
* szkło bezbieczne VSG
* szkło decormat (satynowe)

Oferta

Decormat - Szkło Decormat to nowoczesny rodzaj szyby piaskowej, wyglądem przypomina szkło zaparowane lekką mgiełką ale to stwierdzenie nie oddaje pełnego uroku tego mlecznego kwarcowego piasku. Decormat idealnie nadaje się na drzwi szklane czy blaty.

Więcej

 Szkło kominkowe - Szyby do kominka to w rzeczywistości specjalny gatunek przejrzystej ceramiki. Szkło po zahartowaniu nadaje się do zastosowania w miejscach gdzie temperatura nie przekracza 260 stopni Celsjusza, podczas gdy ceramika potocznie zwana szkłem kominkowym wytrzymuje stałą temperaturę 800 stopni Celsjusza.

Więcej

Szkło lakierowane lacobel - Szkło lakierowane cechuje łatwość montażu i utrzymania, dzięki walorom funkcjonalnym i estetycznym zyskuje ono coraz szerszą popularność i grupę użytkowników.

Więcej

 

 Szkło VSG -  Szkło laminowane składa się z 2-ch lub więcej tafli szkła typu Float (bezbarwne) połączonych ze sobą za pomocą jednej lub wielu folii PVB. Szkło bezpieczne laminowane ma większą odporność na atak różnego rodzaju ciężkimi przedmiotam

Więcej

Szkło ornamentowe - Szyby ornamentowe to znakomite rozwiązanie w oknach, w których istotne jest zmniejszenie przejrzystości widocznego obrazu, przy jednoczesnym zachowaniu przenikalności światła.


Więcej