Wykonujemy:

Wykonujemy:
* drzwi ze szkła hartowanego
* zabudowy szklane
* kabiny prysznicowe
* wypełnienia balustrad i daszków
* lustra
* okładziny ścian kuchennych
* wypełnienia drzwi i frontów

Obróbka mechaniczna:
* cięcie szkła
* szlifowanie prostoliniowe i krzywoliniowe
* fazowanie prostoliniowe i krzywoliniowe
* hartowanie szkła płaskiego
* wiercenie otworów
* klejenie UV (szkło-szkło, szkło-metal)

Ponadto posiadamy w ofercie:
* szklenie okien i drzwi
* montaż drzwi i zabudów szklanych
* montaż luster i innych elementów szklanych
* szkło kominkowe
* szkło ornamentowe
* szkło lakierowane
* szkło bezbieczne VSG
* szkło decormat (satynowe)

Ornamenty

Glaverbel
aero_bezbarwny.JPG aero_braz.JPG aero_braz_piaskowny.JPG atlantic.JPG chinchil.JPG crepi_bezbarwny.JPG crossfie.JPG delta_bezbarwna.JPG delta_bezbarwna_piaskowana.JPG delta_braz.JPG diamante.JPG duzy_flemish.JPG fara_braz.JPG fara_braz_piaskowany.JPG flint_bezbarwny.JPG flutes_bezbarwny.JPG flutes_bezbarwny_piaskowany.JPG galaxy_bezbarwny.JPG gallete_bezbarwny.JPG garten_bezbarwny.JPG imprime_130_bezbarwny.JPG kathedral_duzy_bezbarwny.JPG kathedral_maly_bezbarwny.JPG krizet_bezbarwny.JPG marine_bezbarwny.JPG
Gobain
Master-Carre.jpg Master-Point.jpg altdeutsch_k_000.jpg altdeutsch_k_065.jpg antique_000.jpg butze_000.jpg butze_038.jpg kathedral_mini_044.jpg monumental_m_000.jpg monumental_m_038.jpg monumental_s_000.jpg silvit_000.jpg silvit_065.jpg